Szczepionkowa wojna (dez)informacyjna

Świetne wiadomości, ludzie! Wygląda na to, że Dział Modyfikacji Genetycznej GloboCap wymyślił cudowną szczepionkę na Covid! Jest to absolutnie bezpieczna, nieeksperymentalna szczepionka z przekaźnikowym RNA, która uczy komórki wytwarzania białka, które wyzwala odpowiedź immunologiczną, taką jak odpowiedź układu odpornościowego organizmu, a to tym lepiej, ponieważ jest produkowana przez korporacje!

OK, technicznie rzecz biorąc, nie została zatwierdzona do użytku – ten proces zwykle trwa kilka lat – więc myślę, że jest nieco „eksperymentalny”, ale amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków oraz Europejska Agencja Leków wydały „Zezwolenia na użycie w nagłych wypadkach” i została „szeroko przetestowana pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności”, zgodnie z anonimowymi „weryfikatorami faktów” Facebooka, więc nie ma się czym martwić.

Ta nieeksperymentalna szczepionka jest prawdziwie historycznym osiągnięciem, ponieważ oprócz ratowania świata przed wirusem, który powoduje łagodne do umiarkowanych objawy grypopodobne (lub, częściej, w ogóle, żadnych objawów) u około 95% zakażonych, i że ponad 99% zakażonych przeżywa, możliwości przyszłych zastosowań technologii informacyjnego RNA i genetycznych modyfikacji ludzi są obecnie praktycznie nieograniczone.

Wyobraź sobie wszystkie choroby, które możemy wyleczyć, i wszystkie genetyczne „błędy”, które możemy naprawić, teraz, gdy możemy przeprogramować ludzkie geny, aby robić, co tylko zechcemy… rak, choroby serca, demencja, ślepota, nie wspominając o zwykłym przeziębieniu! Moglibyśmy nawet wyleczyć zaburzenia psychiatryczne, takie jak „antyspołeczne zaburzenie osobowości”, „zaburzenie opozycyjno-buntownicze” i inne „zaburzenia zachowania” i „zaburzenia osobowości”. Kto wie? Za sto lat prawdopodobnie będziemy w stanie genetycznie oczyścić ludzki gatunek z odwiecznych plag, takich jak rasizm, seksizm, antysemityzm, homofobia, transfobia itp., Poprzez przeprogramowanie wszystkich wadliwych alleli lub wszczepienie jakiegoś rodzaju nanotechnologicznego neurosynaptycznego chipy w naszych mózgach. Jedyną rzeczą stojącą na naszej drodze jest całkowicie irracjonalny opór ludzi przed pozwoleniem korporacjom na przeprojektowanie ludzkiego organizmu, który najwyraźniej był raczej słabo zaprojektowany, a zatem jest podatny na wszystkie te straszne choroby oraz zaburzenia emocjonalne i behawioralne.

Ale zaczynam się trochę wyprzedzać… W tej chwili ważne jest pokonanie tej pospolitej epidemii grypy, która nie ma znaczącego wpływu na wskaźniki śmiertelności dostosowane do wieku, a jej profil śmiertelności jest mniej więcej identyczny z profilem normalnej śmiertelności, ale mimo to opuścił globalna korporatokracja nie ma innego wyjścia, jak tylko „zamknąć” całą planetę, pogrążyć miliony w rozpaczliwej nędzy, nakazać wszystkim noszenie masek o wyglądzie medycznym, wyzwolić uzbrojone oddziały zbirów, by napadały na ludzkie domy, i w inny sposób przekształcić społeczeństwo w patologiczno-totalitarny koszmar. I oczywiście jedynym sposobem, aby to zrobić (tj. Uchronić ludzkość przed wirusem grypopodobnym), jest przymusowe zaszczepienie każdego człowieka na planecie Ziemia!

OK, prawdopodobnie myślisz, że ta krucjata nie ma większego sensu, aby zaszczepić cały gatunek przeciwko stosunkowo standardowemu wirusowi układu oddechowego, ale to tylko dlatego, że nadal myślisz krytycznie. Naprawdę musisz przestać tak myśleć. Jak właśnie wskazał The New York Times, „krytyczne myślenie nie pomaga”. W rzeczywistości może to być objaw jednego z tych „zaburzeń”, o których wspomniałem powyżej. Krytyczne myślenie prowadzi do „wahania dotyczącego szczepionek”, dlatego korporacje współpracują z rządami, aby natychmiast cenzurować wszelkie treści, które odbiegają od oficjalnej narracji Covid-19 i potępiać autorów takich treści lub zdyskredytować ich jako „antyszczepionkowych dezinformacjonistów ”.

Na przykład Children’s Health Defense, który donosi o tak zwanych „zdarzeniach niepożądanych” i zgonach w związku ze szczepionkami Covid, pomimo faktu, że według władz „nie ma problemów z bezpieczeństwem szczepionek” i „ nie ma związku między szczepionkami Covid-19 a tymi, którzy umierają po ich otrzymaniu ”. W rzeczywistości, według „weryfikatorów faktów” agencji Reuters, te rzekome „raporty o zdarzeniach niepożądanych” „mogą zawierać informacje niekompletne, niedokładne, przypadkowe lub niemożliwe do zweryfikowania!”

Tak, dobrze czytasz między wierszami. Media korporacyjne nie mogą wyjść i powiedzieć tego od razu, ale wygląda na to, że „dezinformacjoniści przeciwni szczepieniom” wymyślają „zdarzenia niepożądane” z całych sił i włamują je do bazy danych VAERS i innych podobnych systemów na całym świecie. Co gorsza, w jakiś sposób infiltrują te zmyślone historie do głównego nurtu mediów, aby zwabić ludzi do „wahania szczepień” i powstrzymać nas przed wielokrotnym i ciągłym szczepieniem każdego mężczyzny, kobiety i dziecka w fizycznym wszechświecie na tak długo, jak „eksperci medyczni” uznają to za konieczne.

Oto tylko kilka przykładów ich rękodzieła…

W Norwegii 23 osoby starsze zmarły po otrzymaniu szczepionki Pfizer. Jednak według „weryfikatorów faktów” Reutera okazuje się, że starzy ludzie po prostu umierają czasami, zwłaszcza w domach opieki, z różnych przyczyn… chyba że nie zostali zaszczepieni, w takim przypadku na pewno umarli na Covid, niezależnie od tego, na co tak naprawdę umarli. Na przykład 99-letni mężczyzna cierpiący na demencję i rozedmę płuc, u którego wynik testu na obecność wirusa był trzykrotnie ujemny, został dodany do danych dotyczących „zgonów z powodu Covid”, ponieważ lekarz z domu opieki „założył”, że to Covid (co GloboCap wyraźnie polecił mu to zrobić).

W Niemczech 13 z 40 mieszkańców jednego domu opieki zmarło po zaszczepieniu, ale był to tylko „tragiczny zbieg okoliczności”, który nie miał absolutnie nic wspólnego ze szczepionką.

W Hiszpanii, podczas kolejnego „tragicznego zbiegów okoliczności”, 46 mieszkańców domów opieki, którzy otrzymali szczepionkę Pfizer-BioNTech, zmarło w ciągu miesiąca. Kolejnych 28 z 94 mieszkańców i 12 pracowników uzyskało wynik pozytywny.

W Kalifornii 60-letni technik rentgenowski otrzymał drugą dawkę szczepionki Pfizer. Kilka godzin później miał problemy z oddychaniem. Był hospitalizowany i zmarł cztery dni później. Wdowa po nim mówi, że w tej chwili nie jest gotowa powiązać śmierci męża ze szczepionką. „Nie winię firmy Pfizer” – powiedziała – „ani żadnej innej firmy farmaceutycznej”. Więc prawdopodobnie kolejny zbieg okoliczności.

78-letnia kobieta w Kalifornii zmarła natychmiast po zaszczepieniu, ale jej śmierć nie była związana ze szczepionką, zapewnia opinia publiczna służby zdrowia. „(Ona) otrzymała zastrzyk szczepionki Covid-19 wyprodukowanej przez firmę Pfizer około południa. Siedząc w miejscu obserwacji po wstrzyknięciu [ona] skarżyła się na uczucie dyskomfortu i podczas badania przez personel medyczny straciła przytomność ”. Mimo nagłej śmierci żony jej mąż zamierza otrzymać drugą dawkę.

Były prezenter z Detroit zmarł zaledwie jeden dzień po otrzymaniu szczepionki, ale prawdopodobnie był to tylko przypadkowy udar, który „normalne skutki uboczne szczepionki mogły maskować”.

Również w Michigan 90-letni mężczyzna zmarł dzień po otrzymaniu szczepionki, ale znowu był to tylko tragiczny zbieg okoliczności. Jak wyjaśnił dr David Gorski, „wyjściowa śmiertelność 90-latków jest wysoka, ponieważ mają 90 lat”, co ma sens… chyba że, oczywiście, zmarli na Covid, w którym to przypadku ich wiek i podstawowe warunki nie mają żadnego znaczenia.

W Kentucky zmarły dwie zakonnice w klasztorze, a ponad dwa tuziny innych uzyskało wynik pozytywny w nagłym wybuchu epidemii Covid-19, który rozpoczął się dwa dni po zaszczepieniu sióstr. Do tej pory klasztor był całkowicie zamknięty dla zwiedzających i wolny od Covidów, ale zakonnice były stare i miały „problemy zdrowotne” i tak dalej.

W Wirginii 58-letnia babcia zmarła w ciągu kilku godzin po otrzymaniu szczepionki, ale, jak wyraźnie zauważyli „weryfikatorzy faktów” Facebooka, musiał to być po prostu kolejny zbieg okoliczności, ponieważ „szczepionki były szeroko testowane pod kątem bezpieczeństwa”.

A potem na Facebooku są wszyscy ludzie, którzy dzielą się swoimi historiami o bliskich, którzy zmarli krótko po otrzymaniu szczepionki Covid, których „weryfikatorzy faktów” na Facebooku robią wszystko, co w ich mocy, by zdyskredytować ich oficjalnie wyglądającymi „zawiadomieniami weryfikacyjnymi”. Na przykład:

OK, zdaję sobie sprawę, że niewygodne jest stawienie czoła takim problemom (tj. globalnym korporacjom, takim jak Facebook, sugerującym, że ci ludzie kłamią lub wykorzystują nagłą śmierć swoich bliskich, aby zniechęcić innych do szczepienia), zwłaszcza jeśli po prostu próbujujesz wykonywać rozkazy i papugować oficjalną propagandę … nawet najbardziej fanatyczni kultyści Covidian prawdopodobnie nadal mają strzęp ludzkiej empatii ukryty głęboko w ich zimnych, małych sercach. Ale jest wojna informacyjna, ludzie! Albo jesteś z Korporatokracją, albo przeciwko niej! To nie jest czas, aby się zniechęcać ani, wiesz, publicznie okazywać odrobinę współczucia. Co pomyśleliby o tobie Twoi przyjaciele i koledzy ?!

Nie, zgłoś tych antyszczepionkowcom władzom, wykrzycz ich w mediach społecznościowych, wyłącz swoje zdolności krytycznego myślenia i ustaw się w kolejce po szczepienie! Od tego zależy los gatunku ludzkiego! A jeśli masz szczęście, może GloboCap da Ci jeden z tych fajnych numerycznych tatuaży szczepionki Covid za darmo!

Artykuł jest tłumaczeniem: https://consentfactory.org/2021/02/23/the-vaccine-disinformation-war/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *