WHO: Szczepionki na Covid nie chronią przed zakażeniem

Podczas konferencji prasowej na początku tego tygodnia, główny naukowiec WHO, Soumya Swaminathan, był konkretny: „Nie sądzę, abyśmy mieli dowody dotyczące którejkolwiek ze szczepionek, aby mieć pewność, że zapobiegnie ona zarażeniu ludzi i tym samym możliwościom przekazania tego dalej ”.

Należy pamiętać, że to przede wszystkim główny cel szczepionki – nie tylko zaszczepienie ludzi, ale także zapobieganie rozprzestrzenianiu się choroby, na którą szczepionka ma być skierowana.

Więc jeśli tak naprawdę nie robią tego, co powinni, dlaczego rządy, w tym nasz, wydają miliardy złotych na ich produkcję i dystrybucję?

Jak zauważył Zero Hedge, „bliższe przyjrzenie się badaniom opublikowanym przez firmy Pfizer i Moderna pokazuje, że badania tak naprawdę nie sprawdzały, czy szczepionki rzeczywiście zapobiegają przenoszeniu wirusa; Celem badań było sprawdzenie, czy zaszczepieni pacjenci prezentowali objawy COVID ze znacznie mniejszą częstością niż osoby, które nie były szczepione. To wszystko. ”

Chociaż dostępne dane mogą w pewnym sensie sugerować, że szczepionki obniżą wskaźniki transmisji, najwyraźniej naukowcy (i twórcy szczepionek) nie mają jeszcze takich informacji.

To są niezwykle ważne dane, biorąc pod uwagę cel masowych szczepień.

To wszystko wydaje się dość oczywiste (ponownie), że ta szczepionka, jest niczym więcej niż mechanizmem, za pomocą którego Big Pharma i dokooptowani naukowcy mogą zrobić mennicę z cierpienia ludzi (i podatków dolarów).

W Hiszpanii zaszczepiono starsze osoby z domów opieki, jednak nadal przybywa tam osób zakażonych, jak wynika z danych regionalnych służb medycznych.

Co więcej, te szczepionki mogą zabijać ludzi.

Izraelskie media podały w tym tygodniu, że 75-letni mężczyzna z Beit Shean zmarł po otrzymaniu swojej pierwszej szczepionki Pfizer (dwie są wymagane do „pełnej odporności”). Oczywiście, według ministerstwa zdrowia tego kraju, Izraelczykom i reszcie świata mówi się, że szczepionka nie miała absolutnie nic wspólnego ze śmiercią (a mimo to ludzie, którzy umierają z powodu chorób serca lub płuc i są nosicielami COVID-19) są liczone jako „ zgony z powodu COVID ”).

Israel National News podał:

Mężczyzna otrzymał szczepionkę o godzinie 8:30 rano i czekał na zwykły czas w przychodni, zanim wypisano go do domu, czując się dobrze.

Jakiś czas później mężczyzna stracił przytomność i później potwierdzono, że jest martwy z powodu niewydolności serca.

Niewydolność serca, chociaż dodatnia w przypadku koronawirusa, jest spowodowana COVID; niewydolność serca i śmierć po podaniu szczepionki COVID są… spowodowane „niewydolnością serca”. Rozumiem?

W międzyczasie szwajcarskie służby zdrowia poinformowały, że osoba ze szwajcarskiego kantonu Lucerna również zmarła, będąc jednym z pierwszych w kraju, który otrzymał szczepionkę.

„Jesteśmy świadomi sprawy” – powiedział rzecznik, zauważając ponadto, że sprawa została skierowana do krajowego regulatora leków Swissmedic.

Jeszcze jedno: pielęgniarka z izby przyjęć z San Diego zachorowała na COVID w tym tygodniu po zaszczepieniu, chociaż „eksperci” mówią wszystkim, że szczepionki są super skuteczne i nie ma się czym martwić.

Co ogólnie oznacza, że ​​jest się czym martwić.

Źródło: https://www.science.news/2021-01-03-who-says-no-evidence-vaccines-prevent-spread.html#

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *